Park rozrywki Mandoria w Rzgowie – wspaniałe rozwiązanie dziecięcej nudy

Dzieci często nudzą się, stają się wtedy marudne, co może być prawdziwą udręką dla rodziców. Jeżeli dysponujesz czasem i masz ochotę na wycieczkę to jest w Polsce wiele wspaniałych miejsc do odwiedzenia. Wystarczy otworzyć przeglądarkę, a naszym oczom ukaże się niezliczona ilość pomysłów i inspiracji na to czym zająć dziecko, gdy się nudzi.

Co zrobić, aby dziecko zainteresować czymś fascynującym, czymś co będzie dla niego niezapomnianą przygodą? Można wybrać się do niedawno powstałego parku rozrywki Mandoria w Rzgowie pod Łodzią.

Park rozrywki Mandoria w Rzgowie – wspaniała alternatywa dla nudy

Park Rozrywki Mandoria zwany także miastem przygód jest położony w Rzgowie, niedaleko Łodzi. W parku świetnie będą bawić się nie tylko dzieci, ale także rodzice, a nawet dziadkowie.

Do parku można wybrać się całą wielopokoleniową rodziną, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Kto przekroczy progi Mandorii zapomni o nudzie i zanurzy się w świecie fantazji, przygody i niezapomnianych wrażeń.  Mandoria to całoroczny, zadaszony park o powierzchni 1,5 hektara, którego motywem przewodnim jest morska żegluga. Rodzice i dzieci będą mogli znaleźć się na okręcie i płynąć po wzburzonych falach, wskoczyć na rollercoaster, odważni zawirują w beczce, lub sprawdzą swą celność na strzelnicy. Cały kompleks jest pełen udogodnień dla rodzin z dziećmi.

Mandoria jest miejscem, gdzie dorośli wraz ze swymi pociechami wspólnie spędzą miło czas, przeżyją razem przygodę. Różnorodność dostępnych w parku atrakcji sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. A po zakończonej zabawie wszyscy będą mogli zregenerować siły i zjeść obiad na terenie obiektu.